Voice API

VOICE SIP GATEWAY

VoIP телефонія для ефективної комунікації. Скористайтеся послугами VoIP від DecisionTelecom та пропонуйте своїм клієнтам високоякісні дзвінки по IP-протоколу, незалежно від їхнього місцезнаходження.

Дзвінки по всьому світу

Використовуйте перевірені місцеві номери, щоб дзвонити в будь-яку точку світу та стати ще ближче до своїх іноземних клієнтів.

Голосові функції

VoIP-телефонія пропонує вам та вашим клієнтам доступ до безперебійного з'єднання та набагато кращу альтернативу дзвінкам у роумінгу.

Прозора платіжна система

Платіть лише за фактичний час розмови. Наша система тарифікує дзвінки посекундно, а отже, вам не доведеться переплачувати.

SIP-транк

Як мобільний віртуальний оператор MVNO, ми надаємо нашим клієнтам VoIP шлюз для надійних дзвінків по всьому світу.

Ми надаємо підключення за протоколом SIP.

Протокол встановлення сеансу (SIP) — це процес передачі голосових дзвінків по транку SIP або каналу SIP. SIP-дзвінки зазвичай використовують VoIP для передачі трафіку аналогових дзвінків через інтернет-з'єднання.

Ми можемо надати стільки SIP-ранків, скільки вам потрібно, їх може бути два або більше, просто повідомте нам, що вам потрібно.

Конфігурація з'єднання

Для створення з'єднання нам необхідно знати вашу IP-адресу.

IP-адреса DecisionTelecom: 178.22.10.79

Після створення SIP-транків наша служба голосової підтримки надасть вам інформацію про кількість SIP-транків, відповідні префікси та IP-адреси.

Запитання?

Ми завжди раді допомогти з кодом або іншими питаннями, які можуть виникнути у вас! Ознайомтеся з нашим API, довідником SDK або зверніться до нашої служби підтримки: https://www.decisiontele.com/uk/contact-expert.html.

Last updated